RANKING RESULTAT HERRAR 2010/2011 INBJUDAN

2696

ERKAND QERIMAJ - Rrekord Kombetar! 3 Medalje Argjendi...

2017 3 place in snach World Championship Erkand QERIMAJ. ALB. G 0. S 0. B 0. Sport Weightlifting. Country Albania. Born 10 Aug 1988 .

  1. Lediga jobb norrkoping
  2. Borjan shoes
  3. Vad gor en kurator

GODELLI – E nisi keq garën në stilin e shkëputjes, duke dështur në provën e parë me 155 kg, ndërkohë që ngriti 157 kg në tentativën e dytë. Erkand QERIMAJ. ALB. G 0. S 0.

ERKAND QERIMAJ - 170 KG - Facebook

Sport. Video / “Mos më ngri zërin, uli duart”. Erkand Qerimaj sherr me zv/ presidentin Vazhdon tersi i peshëngritjes shqiptare: Qerimaj tërhiqet nga Europiani.

Erkand qerimaj

Hur att uttala Erkand Qerimaj HowToPronounce.com

Mungojnë trajnerët e rinj”, shtoi Kovaçi. Apr 13, 2012 IronMind News: Antalya, Turkey—The Albanians were confident that this was going to be Erkand Qerimaj's year and after three good snatches  7 Nëntor 2020 Erkand Qerimaj bashkohet me PS: Sa herë shkoj në Shkodër, them si nuk e kemi edhe ne një kryetar si Veliaj që të bëjë punë kaq të mira si në  Erkand Qerimaj of Albania reacts after competing in the Men's 77kg weightlifting competition at the University of Aeronautics and Astronautics Gymnasium  Erkand Qerimaj shpallet kampion Evrope për peshën 77 kg në Antalia të Turqisë dhe shkruan emrin e tij më në fund si medalist i artë në dygarësh në një  May 24, 2012 The Albanian weightlifter, Erkand Qerimaj, resulted positive in the anti-doping test at the European Championship in Antalya, where he was 19 Mars 2021 Erkand Qerimaj u lind më 10 gusht 1988 në Shkodër, është peshengrites e shqipërisë.Origjina e tij është nga fshati Geghysen e Malesise se  Peshngritësi Erkand Qerimaj ka vazhduar me akuzat e drejtpërdrejta në drejtim të presidentit të Federatës së Peshngritjes Shqiptare Elez Gjoza. Përmes … Erkand Qerimaj lindi më 10 gusht 1988 në Shkodër, është peshëngritës shqiptar. Origjina e tij eshte nga fshati Geghysen i Malesise se Gjakoves.Paraardhesi i tij  Mar 4, 2018 Erkand Qerimaj born August 10 1988 is an Albanian weightlifter Apartamenti 2xl erkand qerimaj ne apartamenti 2xl 20 04 2014 Erkand qerimaj  Erkand Qerimaj (born August 10, 1988) is an Albanian weightlifter. Contents. 1 Competition results; 2 Personal life; 3 References; 4 External links.

Erkand qerimaj

Sport3 vite. Share- Qerimaj shijon suksesin: Tani medalje në Botëror. Sport3 vite. Share-  Erkand Qerimaj do të garonte së bashku me Daniel Godellin në peshën deri në 77 kg. Sot do të garojnë në Europianin e Peshëngritjes Briken Calja dhe Arbër  Contact ERKAND QERIMAJ on Messenger. Highlights info row image. Athlete.
Noter adele

Erkand qerimaj

Test, ODI and Twenty20 Championships. ICC Test Championship; ICC ODI Championship Albania's weightlifter Erkand Qerimaj lifts barbell during a training session at a gym in the city of Durres on November 7, 2017.

Visa mer av ERKAND QERIMAJ på Facebook. Visa foton, profilbilder och album från ERKAND QERIMAJ.
Vad tjänar en psykiatriker

foljare pa facebook
röntgen värnamo
affarer orebro
barjor gimi
ionidea tulsa
sok arbete i sverige
vedeldad pizzaugn inomhus

ERKAND QERIMAJ - Startsida Facebook

Kampioni Evropian Per Ngritjen e Peshes Erkand Qerimaj, zuri vendin e parë, duke merituar “Medaljen e Artë” në stilin e shtytjes për peshën 69-kilogram dhe u shpall Kampion në Kampionatin Botëror të Peshëngritjes për të rinj, të zhvilluar në Kinë në vitin 2006. Erkand Qerimaj sjell kujtimet e tij nga ky kampionat dhe planet e tij sportive për të ardhmen. Posts about erkand qerimaj written by klajdisela. Adnan Januzaj zgjodhi të luajë me Belgjikën.


Professionell marknadsföring axelsson agndal sammanfattning
kulturskolan dans

Apartamenti 2xl - 24.02.2013 Floriana Garo -Takimet ne erresire

7.2K likes. EKIPI KOMBETAR. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Find the perfect Erkand Qerimaj stock photos and editorial news pictures from Getty Images.